Daar sta je dan, onder de douche. Buiten klettert het net zo hard als in de badkamer. Een nieuw product vandaag: Onder de douche Bodymilk van Nivea. Voor de droge huid. Al snap ik niet hoe je een droge huid kunt hebben onder de douche, maar goed. Met samengeknepen ogen probeer ik de uitleg te lezen, maar stoom en kippige ogen vormen eensgezind een anti-lees f(r)ont. Maar hoe moeilijk kan het nou zijn, het is douchespul!
De dop gaat makkelijk open en de romige emulsie smeert goed uit. Een zachte Nivea geur vult de douche, lekker! Hmmm, het is wel erg glad, heel anders dan de combi-producten die ik wel eens gebruikt heb. Dat zal het innovatieve wel zijn. Ik droog me af en mijn huid is inderdaad zacht, droog en toch niet droog. Goed spul hoor.
Haren föhnen, aankleden, bril op. Onder het tanden poetsen toch nog maar even die kleine lettertjes lezen.
- Breng je gewoonlijke douchegel aan en spoel het af.
- Breng deze body lotion aan terwijl je nog onder de douche staat.
- Spoel af.
- Droog jezelf af.
Ontdek de nieuwe manier van hydrateren. Deze bodymilk voor onder de douche breng je onder de douche aan, na het afspoelen van je douchegel. Je nog natte huid neemt de verzorgende formule met Amandel Olie snel op zodat je de milk na een paar seconde al kan afspoelen.
…
Yep. Vandaag ben ik niet schoon, maar wel romig 😉
Ik kom hier via Joke – toevallig zag ik die Nivea laatst ook in de winkel en heb ‘m niet gekocht omdat ik dacht: ‘mmm, tja…’ Morgen ga ik direct naar de winkel om ‘m te kopen, ben benieuwd!
LikeLike
Hoe vind je het product? 😀
LikeLike
Ik zet het op mijn te kopenlijst! Lijkt mij interessant voor na het zwemmen
LikeLike
Daar zou het ideaal voor zijn ja, Voetje.
LikeLike
Ik dacht altijd dat je gebruiksaanwijzingen VOOR het gebruik moest lezen. O ja, dat ging niet vanwege gestoomde kip, of zoiets… 😉
Ik gebruik al jaren een vaseline crème via een recept van de huisarts, bevalt prima. 🙂
LikeLike
Is dat toevallig Vaseline cetomacrogol crème FNA, Truus? Die heb ik ook voor mijn gezicht, naast Clinique.
LikeLike
Inderdaad Marion, dat is ‘m . Ik gebruik hem als bodycrème.
LikeLike
Hahaha, je maakt er zoals altijd weer iets…eh… smeuïgs van. Ik ben blij dat je het getest hebt, want dan weet ik meteen hoe het werkt. Makkelijk, ‘k ga het kopen. Romig, zei je, hè 😀
Fijn weekend 🙂
LikeLike
Ja, romig 😉
Had je een gezellig weekend, Angel?
LikeLike
Aardbei erbij…
LikeLike
Room en aardbeien, prima combinatie ja.
LikeLike
Jij was een beetje aan het testen dus ……… mooi, maar ik ga het niet gebruiken, want ik ben helaas heel zwaar allergisch voor alle parfumstoffen.
LikeLike
Vervelend hè. Zelf ben ik ook allergisch voor diverse geurstoffen, maar Dove is blijkbaar een uitzondering. Ik gebruik het niet veel trouwens.
Welk merk gebruik jij?
LikeLike
Ik gebruik alles van Neutral. Douche doe ik meestal gewoon met water, maar shampoo, deodorant, waspoeder,wasverzachter, afwasmiddel, allesreiniger …….. allemaal van Neutral. Al merk ik dat ik daar de laatste tijd ook steeds minder tegen ga kunnen. 😦
LikeLike
Getver, meis, dat is echt heel extreem. Wat moet je nog meer, of minder, dan Neutral?! Zelf producten gaan maken?
Onder de douche gebruik ik ook zo min mogelijk douchecrème, geen parfum, en Clinique voor mijn gezicht. Iets anders kan ik niet verdragen.
Ik heb deze site opgezet: http://allergieen.wordpress.com/. Wellicht heb je daar ook ideeën bij, om een groep op te bouwen of zo.
Sterkte!
LikeLike
En je ruikt lekker, toch?
LikeLike
Subtiel maar lekker ja: door mijn allergie voor veel parfumstoffen kan ik helaas geen parfum meer dragen. Dove en Nivea producten gaan gelukkig wel goed.
LikeLike